Važiuoklė yra karkasas, esantis Jūsų automobilio apačioje. Yra labai svarbu tinkamai ją prižiūrėti, nepriklausomai nuo to, kokią automobilio markę turite. Važiuoklė laiko įvairias dalis, esančias po automobiliu. Mūsų įmonės personalas važiuoklės remontui naudoja kai kuriuos specialius, efektyvius chemikalus. Didžiausia visų važiuoklių problema yra ta, kad jos rūdija. Ir rūdija tos sritys, kurios yra jautrios ir pralaidžios drėgmei bei šalčiui.

Mūsų komanda kruopščiai tikrina pagrindinį karkasą ir kitas važiuoklės dalis, nes tai yra pagrindinis elementas, kuris yra svarbus Jūsų automobilio saugumui užtikrinti. Suradę rūdžių, dirbame greitai, kad būtų sutvarkyta visa žala. Jei žala yra didelė, tuomet išardome visą važiuoklę. Tam atlikti reikia specialių žinių. Bet jei žala nedidelė, tai smulkius gedimus sutvarkome per gana trumpą laiką.

Atitinkamai pagal gedimo lygį, panardiname važiuoklės karkasą į tam tikras chemines medžiagas, kurios yra skirtos efektyviai pašalinti nešvarumus ir rūdis nuo važiuoklės. Tokiu būdu nuvalomas visas paviršius, kad būtu paprasčiau atlikti visus tolimesnius darbus. Kai reikia, suviriname sugadintą dalį su elektroninu suvirinimo aparatu. Keičiant tam tikras detales, tikslūs išmatavimai yra vienas iš svarbiausių aspektų, tam, kad jūsų transporto priemonė tarnautų be priekaištų. Važiuoklės padengimas cheminėmis medžiagomis suteikia automobiliui ilgesnį tarnavimo laiką. Naudojamos medžiagos dažniausiai būna milteliai arba speciali dažų įranga. Tada mes sutvarkome skyles ir karkasą taip, kad būtų suteiktas atsparumas korozijai ir kad būtų galima bet kada nesunkiai vėl surinkti dalis.