Stabdžių suportas yra labai svarbi Jūsų transporto priemonės dalis stabdžių sistemoje. Suportas spaudžia stabdžių trinkeles prie stabdžių disko ir, kai reikia, jas atlaisvina. Todėl mes galime lėtinti ir stabdyti automobilį arba laisvai riedėti. Jeigu Jūsų automobilis turi diskinius stabdžius – tuomet yra keturi suportai (du priekyje ir du gale).

Visa stabdžių sistema yra viena svarbiausių automobilio techninių dalių, nes ji užtikrina keleivių saugumą ir avarijos metu gelbsti gyvybes. Stabdžių sistemą reikia nuolat prižiūrėti ir užtikrinti, kad ji būtų tvarkinga.

Stabdžių suportai yra skirtingų dydžių ir formų, su skirtingais stūmoklių numeriais, bet visi jie atlieka vienoda funkciją. Su laiku, suportų slankiosios detalės tampa pažeistos korozijos, todėl stabdžių diskas pasidaro netolygus, stabdžių kaladėlės ir diskai pradeda dilti – forma taip pat ima kreivėti. Stabdymas tampa neefektyvus, todėl ima grėsti pavojus ne tik automobilio vairuotojui ir keleiviams, bet ir kitiems, eisme dalyvaujantiems, asmenims.

Kai suportai dar nėra visiškai pažeisti, juos pakaks tik gerai išvalyti, pakeisti detales, sutepti specialiais tepalais. Kai žala yra nebepataisoma – reikia pakeisti ir stūmoklius.

Restauruoti suportus, žiūrint iš finansinės pusės, yra žymiai pigiau nei keisti juos naujais. Jei laiku pastebėsite bėdą ir atvešite automobilį į saloną, keitimas bus tikrai nereikalingas. Jūs visada turite galimybę savo automobilį atvežti diagnostinei apžiūrai. Patyrę darbuotojai yra visada pasirengę apžiūrėti ir surasti Jūsų transporto priemonės gedimus.

Suportus restauruoti gali tik patyrę ir kvalifikuoti mechanikai, nes jie žino, kaip įvertinti stabdžių sistemos būklę ir atitinkamai, pagal skirtingus automobilio modelius, parinkti tinkamas detales.