Šiais laikais automobilio elektros sistema darosi vis labiau sudėtinga, pabrėždama šiuolaikinių technologijų ribas. Tačiau, iš esmės, elektros sistemos pamatai nesiskiria jau apie 30 metų. Greita ir išsami automobilio apžiūra yra labai svarbus elementas, norint kuo greičiau ir daugiau sužinoti apie automobilio būklę.

Išsamius ir nuodugnius tyrimus gali atlikti tik profesionalūs autoelektrikai, kurie turi visą tinkamą tam įrangą. Dauguma ankstyvųjų automobilių gedimų prasideda nuo prastų ar atsilaisvinusių elektros jungčių bei nuo didėjančių rūdžių, ypač ant automobilio akumuliatoriaus.

Galbūt norite patikrinti naudotą automobilį prieš jį pirkdami? Galite numalšinti nerimą ir įsitikinti ar nėra jokių paslėptų gedimų automobilyje. Nesvarbu ar tai benzininis ar dyzelinis automobilis, sunkvežimis ar visureigis – mes nuodugniai patikrinsime ir įvertinsime kiekvieną transporto priemonę. Naudojame vieną geriausių kompiuterinių diagnostikų, todėl šiuo būdu parodysime Jums automobilių gedimus. Galėsite įsitikinti, ar nesiruošiate pirkti daug gedimų turinčio automobilio.

Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti autoelektrikai, kurie atstatys Jūsų automobilio generatorius ir starterius, sutvarkys elektrinių langų veikimo funkciją, šviesas, įrengs signalizaciją bei atliks visus kitus, su automobilio elektra susijusius, dabus.

Vertėtų nepamiršti, jog automobilio elektrinė sistema turi būti tikrinama ir išbandoma reguliariai kas dvejus metus arba bet kuriuo metu, iškilus elektros gedimams. Daugelis problemų, susijusių su kasdieniniu važinėjimu automobiliu, yra elektros įtampų svyravimai. Taip yra dėl to, kad naujuose automobiliuose yra įrengiama vis daugiau kompiuterizuotos kontrolės. Net ir nedideli įtampos svyravimai gali išderinti visą kontrolę.